Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vystoupení, která jsou už za námi

1.9. 2011= akce "Drakiáda", zámek Horní Libchava

Naše 1. vystoupení na zámku Horní Libchava. Byla to velmi vydařená akce za krásného počasí, které se zúčastnilo opravdu hodně dětí.

draki.jpg

drakiada.jpg

 

12.11. 2011= akce "Svatomartinský zámecký jarmark", zámek Horní Libchava

I této akce se zúčastila spousta lidí. Před zámkem byl jarmark a v zámku byly prohlídky zaměřené na legendu o sv. Martinovi. Se Zuzkou jsme hráli v prostorách, které jsou nyní bohužel uzavřené, převlečené za dvě chudé děvečky.

 

martin.jpg377968_265028693547735_100001218195097_852088_1703037023_n.jpg

 

17.12. 2011= akce "Vánoční rozjímání", zámek Horní Libchava

Na této akci jsem hrála sama, protože Zuzka mi někam odjela. Hrála jsem v kapli na kúru hlavně koledy a někteří návštěvníci si se mnou i zazpívali.

zima.jpg

vanocni-pozvanka-plakat_fial.jpg

 

 

 

 

 

 24.3. 2012= akce "Vítání jara", zámek Horní Libchava

Se Zuzkou jsme hrály už dokonce ve vlastních kostýmech. I na tuto akci dorazila spousta lidí, aby společně přivítali jaro.

jaro.jpg

plakat-rozesilka.jpg

 

 

28.4. 2012= akce "Čarodějnice na zámku", zámek Horní Libchava

Při této příležitosti jsme hrály převlečené za čarodějnice.

 

ekopochoda2_tisk-28-dubna.jpgcarodky.jpg

 

 

 

 


25.8. 2012= akce "Smíření zámku: tolerance místo násilí", zámek Horní Libchava

Na této akci jsem hrála sama, protože Zuzka měla brigádu. Byla to moc hezká akce, kdy byli na zámku vojenské jednotky, které v minulosti zámek vlastnili.

hmmm.jpg

plakat.jpg

 

 

15.9. 2012=akce "Koktejl z celého světa", zámek Horní Libchava

Při této akci jsem už 1. prováděla návštěvníky a se Zuzkou hráli v kapli. Poté byli v zámku různá autorská čtení a povídání s cestovateli.

Bohužel na této akci nebyla naše fotografka, tak nemáme žádné fotky...

koktejl.jpg

 

 

3.11.= akce "Strašidla na zámku", zámek Horní Libchava

Tato akce se opravdu povedla. Celá naše pomocná parta byla převlečená za strašidla a během prohlídek strašili, já jsem prováděla převlečená za Bílou paní a na závěr prohlídek jsme se Zuzkou (čarodějnice) a Tomášem (duch) hráli skladbu Phantom of the Opera. Přišlo strašně moc dětí, které, jak doufám, si tuto akci náležitě užily stejně jako my.

hotovo-plakat.jpghrani.jpg

 

10.11.= akce "Svatomartinský jarmark", zámek Horní Libchava

Další hezká akce zaměřená na legendu o sv. Martinovi. Kromě hraní jsme se Zuzkou hrály ve svatomartinské legendě anděly, které Martina přišly osvítit.

sv.-mar.jpgandele.jpg

 

 

 24.11.= akce "Strašidla na zámku", zámek Horní Libchava

Opakování úspěšné akce, která se konala už 3. listopadu. Přišlo sice méně lidí než na poprvé, ale i tak to byla moc hezká a povedená akce. Jako Bílá paní jsem provázela po zámku plném strašidel a na závěr prohlídky jsme se Zuzkou a Tomášem hráli skladbu Phantom of the Opera, protože tu máme s bubnem nejlépe nacvičenou.

plakat-24.11-a4.jpg

 

 

 15.12.= akce "Putování za Ježíškem", zámek Horní Libchava

Byla to moc hezká akcička, kdy jsem provázela po zámku převlečená za děvečku a postupně jsem s lidmi na prohlídce v každé místnosti potkávala postavy z příběhu o Narození Ježíška. Zuzka byla převlečená za pastýřku a asi v půlce prohlídky jsme v kapli hráli koledy, do kterých nám zpívali ostatní postavy z tohoto nesmrtelného příběhu. Bohužel, kvůli špatnému počasí dorazil menší počet lidí.

pl-jezisek.jpgjezisek.jpg

 

 

22.12.= akce "Vánoční koncert", kaple Svojkov

- V malé kapličce ve Svojkově jsme hráli jak vánoční koledy tak i skladby, které sice s Vánoci moc nesouvisely, ale jsou krásné a máme je dobře natrénované. Účinkovaly zde také děti ze Svojkova, které celé této akci dodaly to krásné, dětské těšení na Ježíška. Byla to moc hezká akcička, která byla prodchnuta poklidným duchem Vánoc a na kterou se dostavili snad všichni obyvatelé této malebné vesničky.

 

1.6. 2013= akce "Libchavský zábavný den", zámek Horní Libchava

-Byla to moc hezky naplánovaná akce, ale bohužel nás zradilo počasí a celý den jen pršelo a pršelo. Tím pádem se dostavil i menší počet lidí, ale i přes to se celý tým zámku H. Libchava snažil uskutečnit alespoň akce, které byli pod střechou. K těm jsem spadala i já (bez Zuzky, jelikož mě opět ponechala samotnou a byla jinde) a tak jsem hrála své oblíbené skladby které se, doufám, návštěvníkům líbily.